Home > Cariera ta in imobiliare

Cariera ta in imobiliare

Avand parteneri in orase ca Bucuresti, Cluj, Bacau, Brasov, Ploiesti, Iasi, APOLLON Group doreste expansiunea la nivel national.

POSTURI disponibile:
Agent Imobiliar APOLLON sau PARTENER APOLLON

Esti pasionat de Imobiliare? Suntem in orasul Tau si Cautam cel mai buni Agenti Imobiliari - Parteneri!

Candidatul ideal:
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Dinamic(a), optimist(a), orientat(a) spre rezultat;
- Putere de convingere, rezistenta la stres;
- Responsabilitate, punctualitate, corectitudine;
- Spirit de echipa si antreprenorial;
- Persoana organizata, atenta la detalii;
- Cunostinte PC;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:
- ai posibilitatea de a lucra intr-o companie stabila;
- ai un climat de lucru motivant, masina de serviciu, telefon, laptop
- COMISIOANE atractive de pana la 75% si chiar 100%
- beneficiezi de Taining de INITIERE / PERFECTIONARE si/sau CALIFICARE in profesia de Agent Imobiliar
- ai posibilitatea REALA de Dezvoltare Profesionala.

BENEFICII MAJORE:
- acces la o tehnologie de ultima generatie
– CRM cu administrare online ;
- promovare la nivel local si national
– programe de marketing si PR
- vizibilitate maxima a ofertelor tale in principalele portaluri imobiliare: apollon.ro, imobiliare.ro, Olx.ro, magazinuldecase.ro, titirez.ro, cauta-imobiliare.ro, anuntimobiliar.ro.
- acces la o baza de date cu anunturi online aparute zilnic : MAP, ImobManager;
- suport tehnic, juridic, marketing si IT - permanent.

Din prima zi Alege: o CARIERE in imobiliare sau Afacerea TA dar nu de Unul Singur!

Vino in Echipa APOLLON® acum!

Daca esti interesat trimite CV-ul tau la adresa de email: resurseumane@apollon.ro, sau completeaza formularul de mai jos:

Programeaza o evaluare Vrei sa aflii cat valoreaza locuinta ta sau esti doar Curios?